Liczba odwiedzin strony: 1433 Osób na stronie: 3
 

Adwokaci Szczurek Szewczyk-Stępień Szkutnik

 

Celem przyświecającym założeniu naszej Kancelarii było oferowanie profesjonalnej asysty prawnej umożliwiającej naszym Klientom ciągły rozwój i pewność w każdej sytuacji. Doradzamy i działamy w imieniu osób fizycznych dochodzących swoich praw, kreatywnych jednostek pragnących podzielić się ze światem swoją wizją oraz firm szukających nowych rozwiązań i dróg rozwoju. Dzięki wsparciu jakie oferujemy nasi Klienci mogą się skupić na tym, na czym znają się najlepiej. Wierzymy, że prawo ma stanowić narzędzie wzmacniające pozycję naszych Klientów, a nie problem spędzający im sen z powiek.


Komplementarność zespołu umożliwia nam zaoferowanie wszechstronnej usługi. Fakt, że poszczególni wspólnicy Kancelarii specjalizują się w różnych dziedzinach prawa sprawia, że nasi Klienci mają możliwość i komfort powierzenia nam ogółu swoich spraw.


Liczy się dla nas osobista relacja z Klientem. W ramach nawiązywanej współpracy zależy nam, aby Klient poznał wszystkich wspólników i mógł w razie potrzeby mieć z nimi kontakt. W ten sposób budujemy tak ważną dla stosunku pełnomocnictwa relację zaufania i pewności, iż powierzane interesy są w dobrych rękach. Zdążyliśmy się już przekonać, że elastyczna forma współpracy i pełne zaangażowanie umożliwiają rozwiązanie problemu.


Szanujemy czas naszych Klientów dlatego kontaktujemy się z Nimi w najdogodniejszy dla Nich sposób: telefon, e-mail czy osobiste spotkanie.Serdecznie zachęcamy do kontaktu i umówienia spotkania w naszym biurze w sercu krakowskiego Kazimierza.